Технологічні платформи захисних рукавичок ATG® - інтернет-магазин засобів індивідуального захисту Ultraziz

Технологічні платформи захисних рукавичок ATG®

Новина

Технологічні платформи захисних рукавичок ATG®

Технологічні платформи захисних рукавичок ATG® Фото

Захист рук і комфорт при роботі - головна функція якісних захисних робочих рукавичок. Технологічні рішення, реалізовані в рукавичках ATG®, дозволяють забезпечити ці властивості, а також скоротити робочий травматизм.

Ці технології були досягнуті завдяки безлічі лабораторних досліджень, а також користувацькому досвіду. Вони дають розуміння всіх переваг цих рукавичок, а також є основою їх створення.

Технології рукавичок ATG® діляться на три основних напрямки: комфорт при роботі; ефективність праці; турбота про шкіру рук.

Комфорт при роботі

Технологія AIRtech® - забезпечує повну повітропроникність рукавички на всі 360̊. Завдяки цьому носити робочі рукавички можна значно довше, оскільки нагрівання рук при тривалій роботі мінімальний.

На зовнішню поверхню рукавичок наноситься нітрилове покриття, що має пористу структуру, яке утворює мережу мікро-тунелів, через які тепло, що виходить з рук, вивільняється і розсіюється природним чином. Це дозволяє шкірі руки вільно дихати.

Оптимізована форма і крій рукавичок досягаються завдяки технології ERGOtech®. Вона покликана зробити рукавички вашою "другою шкірою". Покращена посадка забезпечує комфорт носіння в будь-яких умовах: при інтенсивній механічній роботі, утриманні важких предметів або роботі з дрібними деталями. Робочі рукавички щільно прилягають до пальців руки, забезпечуючи гнучкість і кращу тактильну чутливість.

Особливу увагу приділено просоченню. Під час виробництва суворо контролюється як покриття вбирається в підкладку. Це робиться для того, щоб виключно м'які волокна контактували з поверхнею руки, не дратуючи шкіру.

Підгонка підкладки проводиться на формувачах, що застосовуються в процесі занурення. Застосовуються 34 типу підкладок, кожна з яких перевіряється на повну відповідність з необхідною глибиною занурення, анатомічної формою і складом.

Технологія AD-APT® охолоджує руки безпосередньо під час роботи, забезпечуючи їх комфортну температуру при робочих умовах, зберігаючи долоні сухими. Внутрішня поверхня рукавичок оброблена охолоджуючим засобом, який не боїться прання, вологи або низьких температур.

Важливо, що AD-APT® не впливає на природний теплообмін (терморегуляцію). Охолоджуючий засіб не боїться ручного або машинного прання і розраховане на весь термін носіння рукавичок.

Ефективність праці

Технологія CUTtech® забезпечує захист рук від порізів, завдяки інноваційній пряжі і волокнам, які піддаються скрутці, ламінуванню і обробляються захисним покриттям. Результат - легке та гнучке полотно, що захищає долоні від порізів.

Технологія DURAtech® робить рукавички економічно вигідними, завдяки високій зносостійкості. Крім цього, вони свіжі, чисті і мають приємний запах. Робочі рукавички можна прати, захисне покриття при цьому не зітреться.

GRIPtech® полегшує захоплення предметів завдяки покриттю з «мікро-чашок». Це перешкоджає втомі рук та дозволяє працювати з дрібними деталями. Ковзання відсутнє, що в поєднанні із захистом від порізів забезпечує повну безпеку.

LIQUItech® - це стійкість до рідин, олив і хімічних речовин високого і низького рівня концентрації. Безшовна (в'язана) підкладка рукавичок оброблена водовідштовхувальним покриттям. Хімічна стійкість не впливає на зручність носіння - рукавички зберігають свою гнучкість і захищають руки від пошкоджень.

Технологія THERMtech® забезпечує захист від перепадів температур, завдяки термостійкій пряжі і надійній теплоізоляції. Безшовна структура підкладки забезпечує теплоізоляцію, необхідну для роботи в умовах високих або низьких температур.

Турбота про шкіру рук HandCare®

Рукавички ATG® проходять обов'язкове тестування міжнародної організації Skin Health Alliance. Сертифікат Skin Health Alliance підтверджує повну дерматологичну безпеку рукавичок.

Виробничий процес відповідає нормативам регламенту країн ЄС (REACH).

Всі вироби ретельно промиваються і стираються перед відправкою на продаж. Сертифікація 100 Oeko-Tex означає відсутність будь-яких шкідливих речовин в складі рукавичок.

Наявність сертифікації ISO 14001 - гарантія екологічності та абсолютної гіппоаллергенності робочих рукавиць ATG®.

Як підсумок - краща якість за доступною ціною!

Довговічність та зручність носіння рукавичок ATG® не має рівних в своєму ціновому діапазоні. Їх купівля економічно вигідна: в порівнянні з іншими моделями ЗІЗ для рук, захисні рукавички ATG® з технологіями DURAtech®, CUTtech®, AIRtech® служать в 5-6 разів довше, ніж звичайні рукавички. Крім того, рукавички ATG® не рвуться і не розтягуються від серйозних навантажень.

На користь виробника - його єдиний напрямок у виробництві. Компанія ATG® виготовляє тільки захисні рукавички не розпорошуючись на виробництво інших видів ЗІЗ. Якість і автоматизація виробничого процесу доведені до досконалості - кожна пара рукавичок проходить обов'язкові тести на відповідність міжнародним вимогам, після чого відправляється в продаж.

Все це дозволяє вважати рукавички ATG® кращими в усьому світі!