Про нас - інтернет-магазин засобів індивідуального захисту Ultraziz

Про нас

Інтернет-магазин «УльтраЗІЗ» здійснює продаж якісних засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) працівників на усій території України. Почали свою діяльність ми в 2017 році і за цей час стрімко завойовуємо довіру покупців, намагаючись зайняти лідируючі позиції в рейтингу постачальників спецодягу, засобів індивідуального захисту та екіпіровки.

За цей час ми зуміли налагодити взаємовигідну співпрацю з виробниками світового масштабу, завдяки чому асортимент нашої продукції регулярно поповнюється новими товарами від провідних зарубіжних постачальників – ATG, Streamlight і інших брендів.

На нашому сайті, в даний час, ви можете придбати товари наступних категорій:

  • захисний робочий одяг (під замовлення);
  • засоби захисту рук;
  • ліхтарі та інші освітлювальні прилади для будівельних, монтажних робіт та виконання тактичних завдань.

Наш успіх – це довіри наших клієнтів!

Нашими постійними покупцями стали великі будівельні компанії, більше 100 дрібних підприємств та велика кількість приватних організацій по усій території України, задіяні в широкій області господарства. Ми пишаємося кожним контактом і завжди йдемо назустріч своїм клієнтам, забезпечуючи індивідуальний підхід і високий рівень обслуговування!

Кожен з товарів, представлених в нашому магазині, має необхідну сертифікацію для продажу і використання на території України. Налагоджена мережа постачань, а також прямі контакти з провідними світовими постачальниками ЗІЗ дозволяє нам здійснювати оперативні відправки дійсно вигідної та якісної продукції – ось чому, працюючи з «Ультразіз», вам більше не треба шукати все окремо в різних магазинах або чекати прибуття товарів, що цікавлять, з-за кордону.

Уся продукція нашого каталогу знаходиться в повній відповідності з сучасними стандартами якості та безпеки. Співробітники нашої компанії надають необхідну консультативну допомогу для усіх клієнтів інтернет-магазину «Ультразіз». У найкоротші терміни ми підберемо оптимальний розмір, матеріал, модель засобів індивідуального захисту для працівників вашого підприємства, а при необхідності – проконсультуємо про усі експлуатаційні характеристики товарів.

Злагоджена робота колективу – головне досягнення нашої компанії. Завдяки розумінню поставлених перед нами завдань і високої кваліфікації задіяних співробітників ми стаємо лідерами серед постачальників якісного захисного екіпірування в Україні, але при цьому ніколи не зупиняємося на досягнутому!