Клієнтам - інтернет-магазин засобів індивідуального захисту Ultraziz

Клієнтам

Оплата

Ми пропонуємо наступні форми оплати при купівлі товарів:

  • Готівка (при отриманні)
  • Безготівковий розрахунок
  • Банківська картка

Оформити купівлю ви можете в онлайн-режимі в будь-який зручний час - просто виберіть необхідне екіпірування, вкажіть кількість і інші деталі доставки, і через лічені дні товар буде у вас! Придбати товари ви можете як великим оптом, так і в роздріб - ніяких обмежень по сумі та обсягом замовлення у нас немає.

Здійснюючи купівлю на сайті спеціалізованого інтернет-магазину «УльтраЗІЗ», ви можете бути впевнені: товар прибуде в заводських кондиціях і в найкоротші терміни!

Доставка
  • Доставка по Україні
  • Міжнародна доставка
  • Cамовивіз

Доставка товару можлива в усі регіони України, а також за кордон. При цьому, здійснюючи замовлення на нашому сайті, Ви отримуєте не тільки сам товар, а й повний пакет документації.

Придбати необхідні засоби захисту рук та професійні ліхтарі ви можете з будь-якої точки України - ми відправимо ваш замовлення зручним для вас способом за допомогою служби доставки «Нова Пошта» або ж «Укрпошта» без тривалих очікувань.

Міжнародна доставка здійснюється компанією «Укрпошта»

Забрати замовлення самовивозом ви можете в м Хмельницький, із нашого офісу.

Гарантія

Ми гарантуємо найвищу якість і виняткову надійність всіх представлених в нашому магазині товарів - вся продукція сертифікована для продажу в Україні і підтверджується необхідною документацією.

Тісна співпраця з провідними виробниками засобів індивідуального захисту дозволяє нам забезпечувати своїх клієнтів дійсно сучасною і безпечною продукцією для проведення будівельних та ремонтних робіт.