Повернення товару - інтернет-магазин засобів індивідуального захисту Ultraziz

Повернення товару

Якщо придбаний на нашому сайті товар не підійшов вам або не відповідає вашим очікуванням щодо нього, що не дає можливості використовувати його за призначенням і служити вашим цілям, а також в разі придбання неякісного товару ви можете повернути його.

Поверненню підлягають всі категорії товару, продаж яких здійснюється на нашому сайті.

Умовами повернення товару належної якості, що з тих чи інших причин не підійшов вам, є:

  • дотримання 14-тиденного строку з моменту купівлі;
  • не перебування товару у використанні та збереження його товарного виду і споживчих властивостей, пломб, ярликів.

Умовами повернення товару неналежної якості є:

  • здійснення цього в межах встановленого на нього гарантійного строку / строку експлуатації;
  • дотримання умов зберігання товару, його експлуатації та правил користування ним.

Повернути товар ви можете, скориставшись послугами поштової або кур’єрської доставки, витрати за які, під час повернення неякісного товару, ми беремо на себе, а також особисто за місцем розташування нашого офісу за адресою: м. Хмельницький, вул. Трудова, 9.

Сплачені вами кошти будуть повернуті вам на вказаний рахунок не пізніше наступного робочого дня після отримання нами товару.

Але, крім можливості повернення товару, ми також радимо розглянути варіант його обміну. Така пропозиція стосується як товару належної якості, який ми спробуємо підібрати ще краще, щоб цього разу він повністю задовольнив ваші вимоги і підійшов за всіма характеристиками, так і товару з певними недоліками.

За першої ситуації ціна на товар підлягає перерахуванню і, або ви здійснюєте доплату, або ми повертаємо частину коштів.

За другої ж ситуації обміну товару з недоліками на товар аналогічної марки (моделі, артикулу, модифікації) належної якості, ціна на який змінилася, перерахунок вартості не провадиться. А під час заміни товару на такий же товар іншої марки (моделі, артикулу, модифікації) належної якості перерахунок вартості товару з недоліками у разі підвищення ціни провадиться виходячи з його вартості на час обміну, а в разі зниження ціни - виходячи з вартості на час купівлі.