Технологія AD-APT® - максимум комфорту і ефективності! - інтернет-магазин засобів індивідуального захисту Ultraziz

Технологія AD-APT® - максимум комфорту і ефективності!

Новина

Технологія AD-APT® - максимум комфорту і ефективності!

Технологія AD-APT® - максимум комфорту і ефективності! Фото

Кисті, долоні і зап'ястя рук пітніють при будь-якій інтенсивній роботі - від складання дрібних деталей до важкої фізичної праці. Спітнілі руки - це провісники появи мозолів, виразок та інших типів подразненя шкіри. Працювати мокрими руками банально незручно і неприємно, через що продуктивність праці знижується, а сама робота перетворюється на суцільні муки.

Робочі рукавички ATG® створені спеціально для тих, хто втомився витирати руки кожні 20 - 30 хвилин. Нова технологія AD-APT® зберігає руки сухими, не даючи долоням нагріватися під час роботи. Охолодження рук відбувається автоматично, в залежності від робочих умов, температури повітря та інших факторів. При використанні рукавичок ATG®, Ваші руки не будуть пітніти навіть в гарячому цеху або в сильну спеку на вулиці!

Три ключові переваги рукавичок з технологією AD-APT®:

  • Регуляція. Охолоджуюча речовина сама виділяється на шкіру кистей при роботі.
  • Вентиляція. Структура покриття MaxiFlex® дозволяє рукам вільно дихати.
  • Циркуляція. Абсолютна повітропроникність при будь-якій температурі або вологості повітря.

Рукавички, які самі охолоджують руки!

Основа нової технології AD-APT® - принцип мікроінкапсуляції. Внутрішня поверхня рукавичок нагадує мембрану, стінки якої є термочутливими. Усередині знаходяться тисячі мікрокапсул, які активуються (починають виділяти масла) при підвищенні температури рук.

Під час роботи кисті розігріваються і пітніють, що призводить до розширення мембран і виділенню охолоджуючих речовин - натуральних олій, що знижують температуру рук до комфортного рівня. Волога (піт) перестає виділятися, руки залишаються сухими, не перегріваються і не втомлюються від тривалої роботи. Нариви і роздратування шкіри залишилися в минулому!

Використовуючи рукавички MaxiFlex® з технологією AD-APT®, Ви можете бути впевнені - запасу охолоджуючих речовин вистачить на довгі роки. В'язка структура масел забезпечує їх повільну витрату. Самі ж масла абсолютно безпечні для шкіри і володіють тонізуючими властивостями.

Просочення рукавичок виступає в якості антиперспіранта для рук. Вони приємно пахнуть "з коробки", а запах не вивітрюється навіть через 20-30 циклів машинного прання.

Технологія AD-APT® реалізована в двох моделях рукавичок ATG®:

 Рукавички ATG® з інтегрованою технологією AD-APT® - це комфорт, сухість і оптимальна температура рук при будь-яких робочих умовах!

Тут поки що відсутні коментарі
Новий коментар