Підбираємо необхідний розмір рукавичок MaxiFlex® - інтернет-магазин засобів індивідуального захисту Ultraziz

Підбираємо необхідний розмір рукавичок MaxiFlex®

Новина

Підбираємо необхідний розмір рукавичок MaxiFlex®

Підбираємо необхідний розмір рукавичок MaxiFlex® Фото

Правильно підібраний розмір захисних робочих рукавичок - це зручність і безпека під час їх використання.

У цій статті описана методологія, за допомогою якої Ви зможете підібрати необхідний розмір рукавичок MaxiFlex®. Це дасть можливість у повній мірі відчути якість рукавичок цієї лінійки, що полюбилися користувачам в усьому світі.

Варто згадати, що інформація про основні розміри кисті руки і про основні розміри захисних рукавичок вказана в EN 420, але там, на жаль, відсутня інформація про 5 і 12 розміри, які є в лінійці MaxiFlex®. У будь-якому випадку реальні розміри рукавичок визначає виробник із урахуванням особливостей матеріалу виготовлення і передбачуваного призначення цих рукавичок.

Отож, для того, щоб визначити потрібний розмір, необхідно перейти за посиланням внизу цієї статті під назвою "Визначення розміру рукавичок MaxiFlex®" і роздрукувати файл у форматі А4 (не використовуйте будь-який інший формат). Дотримуйтесь інструкції, які вказані в цьому файлі.

Вам потрібно розмістити руку на зображенні: вказівний палець уздовж вертикальної сірої лінії, а великий палець на силует. Переконайтеся, що сіра лінія залишається видимою і перевірте з правого боку Вашої руки, яка кольорова лінія знаходиться найближче до Вашої руки. Це і є Ваш розмір!

В якості альтернативи, можна визначити розмір рукавичок шляхом вимірювання окружності долоні. Зробіть це так, як показано стрілкою на графіку А, і зіставте отримані значення з даними, що містяться в таблиці.

Сподіваємось даний спосіб визначення розміру виявився зручним для Вас. У будь-якому випадку Ви можете нам зателефонувати і ми разом підберемо необхідний розмір рукавичок MaxiFlex® від компанії ATG®!

Визначення розміру рукавичок MaxiFlex®

Тут поки що відсутні коментарі
Новий коментар