Захисні рукавички від хімічних речовин MaxiChem® 56-630

В наявності
Розмір
Колір
Характеристики
Артикул: 56-630
Бренд: ATG
Поділитись:
Ціна
194,10 грн.
Купити в один клік
Оплата
Готівка, банківська картка, безготівковий розрахунок
Доставка по Україні
Нова пошта, 2-3 робочих дні
Задати запитання по товару
Опис
Характеристики
Доставка і оплата
Відгуки (0)

Рукавички MaxiChem® конструювалися і розроблялися для фахівців, що працюють у хімічній промисловості. Агресивність хімічних речовин робить питання індивідуального захисту дуже важливим. Кисті рук вимагають якісного захисту при тривалому впливі хімічних речовин. Захисні рукавички MaxiChem® 56-630 нададуть цей захист. Ця модель пройшла випробування і сертифікована відповідно до стандарту EN 374-3.

Переваги захисних рукавичок MaxiChem® 56-630:

 

Зниження стомлюваності рук

За допомогою платформи ERGOtech виникає відчуття «другої шкіри». Анатомічна форма рукавичок не тільки повторює форму руки та ідеально прилягає, але також забезпечує максимально високі тактильні відчуття. При цьому зберігається необхідний рівень гнучкості та комфорту.

Підвищення продуктивності праці

При роботі з окремими деталями дуже важливий надійний захват. Покриття "micro-cup" сприяє більш якісному зчепленню між рукавичками і поверхнею деталі. За рахунок цього підвищується безпека. Зручність і еластичність не страждають за рахунок того, що покриття нанесено тільки на ті ділянки, де воно необхідне.

Захист від масел, рідин і хімікатів

На рукавички нанесено спеціально розроблене бар'єрне покриття LIQUItech. Воно забезпечує захист від рідин, хімікатів і масел, але при цьому не жертвує комфортом при використанні рукавичок. Поєднання властивостей покриття LIQUItech і найтоншої безшовної основи зі збереженням гарантії захисту і комфорту дуже рідко можна зустріти на ринку.

Безпека шкіри

Рукавички ATG схвалені Міжнародною дерматологічною асоціацією Skin Health Alliance (SHA). Печатка цієї організації показує, що споживач може бути впевнений в дерматологічній безпеці всіх моделей рукавичок ATG. Таку печатку серед засобів індивідуального захисту вперше отримали саме рукавички ATG.

Екологічність

Компанія ATG піклується про нашу планету та її майбутнє, намагаючись максимально знизити вплив виробничих процесів на навколишнє середовище. Цим питанням займається ціла команда експертів, які допомагають покращувати характеристики процесу і робити рукавички максимально безпечними для споживача і нашої планети.

Процес моніторингу екологічності виробництва сертифікований за стандартом ISO 14001, а сам виробничий процес відповідає всім вимогам регламенту ЄС «REACH».

Вбудована функція гігієни

Рукавички захисні MaxiChem® 56-630 оброблені особливим гігієнічним засобом Sanitized. Він діє як вбудований дезодорант, усуваючи неприємні запахи. Завдяки йому рукавички довше зберігають свіжість, а шкіра залишається в безпеці, не піддаючись дії мікробів. Важливим також є те, що засіб Sanitized не містить у своєму складі триклозан.

Чистота рукавичок

Усізахисні рукавички MaxiChem® 56-630 після виготовлення перуться дощовою водою за програмою HandCare. Після прання вода оброблюється на очисних станціях. Далі використовується в замкнутому циклі, що не отруює довкілля. Рукавички після такого прання будуть свіжими, коли ви дістанете їх з упаковки.

Сфери застосування

Захисні рукавички MaxiChem® 56-630 застосовуються в таких областях в яких присутнє агресивне середовище з хімічними речовинами, а також при виробництві дрібних деталей з гуми, заліза і пластмас. Особливо корисні в хімічній, металургійній, целюлозно-паперової, гірничодобувній та нафтогазовій промисловості. Також їх можна використовувати при роботах у відкритому морі.

Види робіт

За допомогою захисних рукавичок робота над зборкою коробок передач, з дрібним литтям і дрібними деталями спрощується та стає більш безпечною. Вони забезпечать потрібний захист при виплавці легких металів. За рахунок того, що деталі не вислизають з рук, збільшується швидкість збірки (первинної, вторинної, остаточної, а також збірки амортизаторів). Рукавички також будуть корисні при технічному обслуговуванні.

Корисні документи

Визначення необхідного розміру рукавичок MaxiFlex®

Декларація ЄС про відповідність MaxiChem® 56-630

Паспорт безпеки матеріалу MaxiChem® 56-630

Специфікація MaxiChem® 56-630

Товщина на долоні 1.20 мм
Тип покриття Крага
Призначення Захист від хімічних речовин
Основа Нейлон
Матеріал покриття Нітрил-бутадієновий каучук
Довжина 30 см
EN 388 4121
EN 374-3 AKL

Доставка по Україні здійснюється протягом 2-3 робочих днів Новою поштою за рахунок клієнта. Якщо вартість замовлення перевищує 2 тисячі гривень - доставка за рахунок інтернет-магазину (при умові повної оплати банківською карткою). Також є можливість самовивозу з м. Хмельницький.

Розрахуватись за товар Ви можете:

  • Готівкою при отриманні товару на складі Нової пошти (накладений платіж) або при самовивозі товару з нашого складу.
  • Безготівковим розрахунком для юридичних осіб.
  • Банківською карткою
Відгуки про товар
Середня оцінка 0 / 0 відгуків
Немає відгуків про продукт
Залиште будь ласка відгук
оцінка
Ви недавно переглядали: