Клієнтам

Оплата

Ми пропонуємо наступні форми оплати при купівлі товарів:

  • Готівка (при отриманні)
  • Безготівковий розрахунок
  • Банківська картка

Оформити купівлю ви можете в онлайн-режимі в будь-який зручний час - просто виберіть необхідне екіпірування, вкажіть кількість і інші деталі доставки, і через лічені дні товар буде у вас! Придбати товари ви можете як великим оптом, так і в роздріб - ніяких обмежень по сумі та обсягом замовлення у нас немає.

Здійснюючи купівлю на сайті спеціалізованого інтернет-магазину «УльтраЗІЗ», ви можете бути впевнені: товар прибуде в заводських кондиціях і в найкоротші терміни!

Доставка
  • Самовивіз
  • Нова Пошта

Доставка товару можлива в усі регіони України. При цьому, здійснюючи замовлення на нашому сайті, ви отримуєте не тільки сам товар, а й повний пакет документації.

Придбати необхідні засоби захисту рук, а також професійні ліхтарі ви можете з будь-якої точки України - ми відправимо ваше замовлення найбільш зручним для вас способом і без тривалих очікувань.

Забрати замовлення ви можете самостійно (центральний офіс нашої фірми знаходиться в м.Хмельницький), а також скориставшись послугами кур'єрської служби «Нова Пошта».

Гарантія

Ми гарантуємо найвищу якість і виняткову надійність всіх представлених в нашому магазині товарів - вся продукція сертифікована для продажу в Україні і підтверджується необхідною документацією.

Тісна співпраця з провідними виробниками засобів індивідуального захисту дозволяє нам забезпечувати своїх клієнтів дійсно сучасною і безпечною продукцією для проведення будівельних та ремонтних робіт.