Популярні бренди

Доставка по Україні Фото

Доставка по Україні

Вся продукція сертифікована Фото

Вся продукція сертифікована

Постійні знижки та акції Фото

Постійні знижки та акції

Консультація по асортименту Фото

Консультація по асортименту

Інтернет-магазин Ultraziz

Засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) – інвентар, без якого неможливо уявити проведення будівельних, ремонтних або монтажних робіт широкого спектру. Те ж стосується і професійних освітлювальних приладів, якщо роботи проводяться в темний час доби і вимагають якісного освітлення.

Наш інтернет-магазин пропонує найбільший вибір спецодягу, захисного робочого взуття, професійних ліхтарів та інших товарів, які дозволять забезпечити максимальну безпеку персоналу на будь-якому об'єкті.

У каталозі нашого магазину представлена продукція провідних світових і українських виробників. Та й назва нашого інтернет-магазину вибрана не випадково – «УльтраЗІЗ» означає абревіатуру від «ультраякісні засоби індивідуального захисту», які доступні для наших клієнтів за найвигіднішими цінами.

Чому купувати ліхтарі, спецодяг та інші ЗІЗи в магазині «УльтраЗІЗ» дійсно вигідно? 

  • Уся продукція сертифікована для продажу в Україні.
  • Ми пропонуємо виключно оригінальні товари від перевірених виробників.
  • Широкий асортимент продукції, яка завжди в наявності на складі.
  • Вигідна система знижок і регулярні розпродажі.

Вам більше не треба шукати захисний одяг, взуття та екіпірування на численних онлайн-ресурсах: придбати різні ЗІЗи для усіх співробітників фірми тепер можна в одному місці – в нашому інтернет-магазині «УльтраЗІЗ», не витрачаючи зайвого часу на пошуки. Уся продукція з нашого каталогу знаходиться в Україні, що дозволяє нам організовувати доставку товарів за мінімальний час.

Кращі засоби індивідуального захисту!

При купівлі наборів ЗІЗ для працівників свого підприємства необхідно правильно вибрати розміри, характеристики й інші специфічні особливості екіпіровки, і завдяки тому, що наші продавці – професіонали з величезним досвідом роботи, ви без проблем зможете підібрати усі необхідні речі, враховуючи усі особливості проведення робіт і ризик на конкретному об'єкті.

Пошук та підбір засобів індивідуального захисту – це найважливіший чинник, від якого може залежати здоров'я (а іноді й життя!) ваших співробітників. Економити тут не варто – придбання оригінальної продукції від провідних постачальників стане практичним та єдиним вірним рішенням.

Отримати детальну консультацію про можливі засоби захисту на виробництві ви можете у будь-який слушний час. Ми будемо раді допомогти вам у виборі найбільш ефективного екіпірування! Контакти для зворотного зв'язку розташовані у відповідному розділі сайту.

Поділитись:
Всі новини

Новини